Fundacja EmocJa ponownie gościła w audycji „My Rodzice”

Rozmawiamy o warsztatach rozwijających inteligencję emocjonalną przyszłych pierwszoklasistów oraz o wspieraniu uczniów w rozwoju emocjonalnym

Fundacja EmocJa ponownie gościła w audycji „My Rodzice”

Anna Zmysłowska z Fundacji EmocJA przedstawia “Warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną przyszłych pierwszoklasistów”. Na tych zajęciach dziecko nauczy się rozpoznawać, wyrażać i radzić sobie z emocjami, wzmocni wiarę we własne możliwości, przełamie nieśmiałość, rozwinie kreatywne myślenie i wzmocni koncentrację. Czy to wszystko jest potrzebne przed pierwszym dzwonkiem?

Rozmawiamy również o konferencji “Coaching w Edukacji. Inteligencja emocjonalna jako kluczowa kompetencja człowieka”, o wspieraniu uczniów w rozwoju emocjonalnym, propagując coaching w edukacji.