Kobieca Strefa Rozwoju

Coaching dla Kobiet. Cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń

Kobieca Strefa Rozwoju

Coaching dla Kobiet

Marzec to miesiąc pożegnania zszarzałej bieli, a powitania tego co nowe, kolorowe i radosne. To idealny czas na WIOSENNE PRZEBUDZENIE uśpionych marzeń, projektów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego oraz zagubionej pod lodem KOBIECEJ MOCY. Dlatego już dziś zapraszamy kobiety do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i szkolenia pn. „KOBIECA STREFA ROZWOJU – COACHING DLA KOBIET”. Dedykowane są Paniom, które chcą żyć świadomie, zgodnie ze sobą i swoimi potrzebami.

Już od 8 marca 2021 kobiety, mieszkanki Warszawy, bez względu na wiek, wykształcenie, sytuację życiową i status materialny mogą zapisać się na motywujące i wspierające warsztaty i szkolenia coachingowe. Spotkania będą odbywały się online, dwa razy w miesiącu w środy w godz. 17.15- 20.15.
Pierwszy warsztat odbędzie się 24 marca.

Głównym celem szkoleń jest budowanie poczucia własnej wartości uczestniczek warsztatów, aby każda kobieta mogła wieść udane życie, realizować swoje marzenia i dbać o własny dobrostan. Tematyka spotkań będzie dotyczyła motywacji w życiu i biznesie, radzenia sobie z trudnymi emocjami, a przede wszystkim odnalezienia harmonii i spełnienia w różnych obszarach życia. Każda kobieta, która pragnie zrobić coś dla sobie w życiu osobistym czy biznesie, szuka inspiracji lub konkretnych narzędzi do wprowadzania zmiany, może uzyskać wsparcie merytoryczne i emocjonalne na warsztatach oraz stać się częścią prywatnej, facebookowej grupy prowadzonej przez specjalistów. Nowa, stworzona specjalnie na potrzeby warsztatów grupa, może stać się przestrzenią, w której kobiety będą miały szansę do wymiany refleksji i doświadczeń oraz poczucia wspólnoty.

Wszystko w bezpiecznej atmosferze, bez wychodzenia z domu.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczone trenerki z Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej Emocja, które niejednokrotnie pracowały z kobietami pomagając im odnaleźć wewnętrzne pokłady własnej mocy.

Zapisy: tel. 504 092 289 lub e-mail: warsztatycoachingowe.wola@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na stronie www.wola.waw.pl oraz www.fundacjaemocja.pl

Projekt jest realizowany ze środków Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w ramach realizacji budżetu obywatelskiego na rok 2021.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ I WARSZTATÓW pn. „KOBIECA STREFA ROZWOJU – COACHING DLA KOBIET”

Spotkania będą się odbywały dwa razy w miesiącu (w środy) w godz. 17.15-20.15

24.03.2021 – Inteligencja Emocjonalna jako profilaktyka przeciwdziałanie wypaleniu – szkolenie.
31.03.2021 – Pewność siebie i poczucie własnej wartości – warsztat.
07.04.2021 – Jak postrzeganie siebie kształtuje twój wizerunek – warsztat.
28.04.2021 – Motywacja w życiu i biznesie- jak osiągać postawione cele – warsztat.
05.05.2021 – Komunikacja werbalna i niewerbalna- szkolenie.
26.05.2021 – Myśli i przekonania-sztuka myślenia o sobie dobrze – warsztat.
09.06.2021 – Napisz dobre CV – szkolenie.
23.06.2021 – Bądź świadomą siebie kobietą. Samoświadomość i akceptacja emocji – warsztat.
14.07.2021 – Medytacja jak odnaleźć harmonię w życiu i okiełznać stres – warsztat.
28.07.2021 – Uwolnij swoją szafę, noś ubrania, które kochasz – warsztat.
04.08.2021 – Masz głos, czyli sztuka prowadzenia wystąpień publicznych oraz prezentacji – warsztat.
28.08.2021 – Barwy naszego szczęścia-wpływ kolorów na nasze życie (wizaż) – warsztat.
08.09.2021 – Prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej – szkolenie.
29.09.2021 – Marketing internetowy – Instagram, Facebook – szkolenie.
06.10.2021 – Oddech nauka efektywnego oddychania – warsztat.
27.10.2021 – Wizerunek – Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku – warsztat.
10.11.2021 – Joga i inne sposoby bycia tu i teraz – warsztat.
24.11.2021 – Radzenie sobie ze stresem i kontrola emocji w pracy – warsztat.

Prowadzące trenerki: Agata Lamch, Agnieszka Szewczyk, Anna Zmysłowska.
Wszystkie informacje o trenerkach www.fundacjaemocja.pl