Moje Szczęśliwe Dziecko

Rusza nowy nabór na warsztaty Moje Szczęśliwe Dziecko. Wracają też zeszłoroczne grupy.

Moje Szczęśliwe Dziecko

Warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną.

Rusza nowy nabór na warsztaty Moje Szczęśliwe Dziecko. Wracają też zeszłoroczne grupy. Zajęcia rozpoczną się w od 11go września. Grupy od poniedziałku do piątku w zależności od wybranego dnia (raz w tygodniu 1,5h).

„Moje Szczęśliwie Dziecko” to warsztaty dla dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat rozwijające kompetencje emocjonowano- społeczne (inteligencja emocjonalna). Na spotkaniach dzieci poznają czym są emocje i jaka jest ich informacja. Dowiedzą się jakie są sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, jak je wyrażać w sposób akceptowalny społecznie, ale tak, aby jednocześnie nie blokować ich w ciele. Poznają jaka jest korelacja emocji z mózgiem i ciałem oraz jak wielkie znaczenie, dla naszego zdrowia ma akceptacja wszystkich emocji.

Na naszych warsztatach dzieci uczą się porozumiewać bez przemocy – jak komunikować swoje potrzeby w poszanowaniu granic swoich i innych. Dzięki poznawanym narzędziom uczą się odnajdować w grupie, oswajają swoje lęki, budują poczucie sprawczości i pewności siebie. Warsztaty zawierają elementy mindfulness, dzięki czemu uczestnicy wzmacniają koncentrację, uczą się uważnej obecności w Tu i Teraz oraz obserwowania swoich emocji i odczuć płynących z ciała. Warsztaty zawierają elementy arteterapii, przez co wzmacniają rozumienie i przyswajanie każdego omawianego tematu.

Wszystko po to, aby nasze dzieci i młodzież wiodły szczęśliwe i zdrowe emocjonalnie życie.

Dla kogo?
Dla dzieci i młodzieży, które :

• chcą rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i poszerzać samoświadomość
  • chcą poznać sposoby radzenia sobie z emocjami i stresem
  • mają trudności z odnajdowaniem się w grupie
  • mają trudności z komunikowaniem swoich granic
  • mają trudności z komunikowaniem swoich potrzeb
  • chcą wzmocnić swoją koncentrację
  • chcą rozwijać poczucie sprawczości i pewności siebie
  • chcą rozwijać swoją kreatywności

Warsztaty odbywają się w cyklu cotygodniowym, popołudniowym i trwają 1.5 h raz w tygodniu od września do czerwca. Zapewniamy małe grupy do 12 osób. Miejsce spotkań:  Pracownia EmocJa ul. Juranda 7 Lublin.

Zapisy biuro@fundacjemocja.pl lub 504 092 289.

Koszt: 250 zł za miesiąc / 4 spotkania po 1.5 h/
Liczba miejsc ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.