Półkolonie dla dzieci i młodzieży – Lublin

9 turnusów tygodniowych od czerwca do sierpnia. W cenie całodzienne wyżywienie, wyjścia i wyjazd do Zielonej Doliny.

Przedstawiamy nasze półkolonie dla dzieci i młodzieży w Lublinie. W naszym programie skupiamy się na pracy z emocjami i ciałem, aby pomóc Wam odkryć siłę wewnętrzną i lepiej zrozumieć swoje emocje. Uczymy się jaka informacja płynie z emocji, jak radzić sobie z tymi trudnymi oraz jak komunikować swoje potrzeby i granice. Wspólnie eksplorujemy techniki i narzędzia, które umożliwią Wam budowanie zdrowej samoświadomości emocjonalnej. Przygotowaliśmy również wyjątkowy całodzienny wyjazd do Zielonej Doliny EmocJa, gdzie będziecie mieli okazję cieszyć się leśną przygodą i bliskością z naturą. Podczas tego wyjazdu będziemy angażować Wasze zmysły, abyście mogli w pełni doświadczyć piękna i harmonii otaczającego środowiska.

Nie zabraknie także warsztatów plastycznych, które pozwolą Wam wyrazić swoją kreatywność i odkryć nowe formy ekspresji. Będziemy wspólnie tworzyć i eksperymentować, aby rozwijać Wasze umiejętności artystyczne. W ramach naszego programu proponujemy również ćwiczenia uważnościowe, które pomogą Wam skupić się i zwiększyć koncentrację. Praktyka uważności jest nie tylko relaksująca, ale również wspomaga rozwój mentalny i emocjonalny.

Aby zapewnić Wam rozrywkę i relaks, zorganizujemy również seanse kinowe, gdzie będziemy razem oglądać inspirujące filmy i cieszyć się wspólnymi emocjami. Warsztaty kulinarne to kolejna atrakcja, która czeka na Was na naszych półkoloniach. Będziecie mieli okazję poznać tajniki kuchni i odkryć swoje umiejętności kulinarne. Wspólnie będziemy tworzyć smaczne potrawy i cieszyć się wspólnym posiłkiem. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o sporcie i dobrej zabawie! Organizujemy różnorodne aktywności fizyczne, które pozwolą Wam spędzić czas na świeżym powietrzu, rozwijać umiejętności sportowe i cieszyć się wspólną radością.

Zapraszamy Was na niezapomniane półkolonie, gdzie połączymy edukację społeczno- emocjonalną, przygodę, kreatywność, relaks i zabawę. Czekamy na Was, abyście mogli spędzić wyjątkowy czas w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Dołączcie do nas i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat terminów i szczegółów naszych półkolonii. Zapraszamy do wspólnego odkrywania, rozwijania i czerpania radości z życia!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych półkoloniach?

Półkolonie dla dzieci i młodzieży są doskonałą okazją do rozwoju osobistego i odkrywania nowych umiejętności. Główną korzyścią z uczestnictwa jest poszerzanie samoświadomości, naukę radzenia sobie z emocjami, wzmacnianie samokontroli i samoregulacji. Poprzez różnorodne zajęcia i warsztaty, młodzież ma szansę eksperymentować, rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe doświadczenia i wzbogacać swoje umiejętności. Półkolonie to czas pełen przygód i aktywności.

Organizowane wyjścia, gry terenowe, sportowe turnieje czy wycieczki pozwolą młodzieży spędzić czas na świeżym powietrzu, aktywnie się bawić i rozwijać swoją kondycję fizyczną.

Co więcej, półkolonie to doskonała okazja do poznania nowych osób i nawiązania trwałych przyjaźni. Wspólne przeżycia, zabawy i współpraca podczas różnych aktywności budują więzi między uczestnikami półkolonii, które mogą trwać przez wiele lat.

Edukacja i kreatywność są nam niezwykle bliskie, dlatego zapewniamy różnorodne warsztaty i zajęcia, które rozwijają kreatywność, umiejętności artystyczne i zdolności manualne. Poprzez twórczą ekspresję i naukę nowych rzeczy, młodzież może odkrywać swoje pasje, rozwijać swoje zdolności i poszerzać horyzonty. Jednocześnie – półkolonie to przede wszystkim czas radości, zabawy i relaksu. Młodzież ma szansę oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i cieszyć się wolnym czasem w przyjaznej atmosferze. Zabawy, gry i różnorodne atrakcje sprawią, że półkolonie będą niezapomnianym czasem pełnym radości i uśmiechu.

Na sezon letni 2023 przygotowaliśmy 9 turnusów tygodniowych, zaczynamy już od czerwca. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W programie :

• Praca z emocjami i ciałem
  • Leśna przygoda – całodzienny wyjazd do Zielonej Doliny EmocJa
  • Warsztaty plastyczne
  • Ćwiczenia uważnościowe rozwijające koncentrację
  • Kino
  • Warsztaty kulinarne
  • Sport i dużo dobrej zabawy

9 turnusów tygodniowych, w godz. 7.30-16.00, możliwość zapisywania na pojedyncze dni

I TURNUS26-30 czerwca 2023
II TURNUS3-7 lipca 2023
III TURNUS10-14 lipca 2023
IV TURNUS17-21 lipca 2023
V TURNUS24-28 lipca 2023
VI TURNUS31 lipca – 4 sierpnia 2023
VII TURNUS7-11 sierpnia 2023
VIII TURNUS21-25 sierpnia 2023
IX TURNUS28-30 sierpnia 2023

Koszt tygodnia: 820 zł, koszt dnia 180
Miejsce: Pracownia EmocJa ul. Juranda 7/16 Lublin
W cenie całodzienne wyżywienie, wyjścia i wyjazd do Zielonej Doliny.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane i doświadczone trenerki Fundacji EmocJa
Więcej o nas fundacjaemocja.pl
Zapisy i informacje