Pracownia EmocJa Juranda 7

Do pracowni zapraszamy dzieci i młodzież, a także rodziców i opiekunów. Prowadzimy popołudniowe zajęcia, warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju świadomości emocjonalnej.

Działania cykliczne odbywające się w Pracowni EmocJa

W Pracowni na Juranda 7 prowadzimy warsztaty „Moje Szczęśliwe Dziecko”, „Nastolatek na Tak”, a także grupy terapeutyczne. Zapraszamy do zapoznania się z programem. Zajęcia odbywają się w systemie cyklicznym. Dowiedz się jakie są nabliższe terminy i zapisz się na zajęcia.

Moje Szczęśliwe Dziecko

Warsztaty dla dzieci rozwijające kompetencje emocjonowano-społeczne (inteligencja emocjonalna).

Nastolatek na Tak

Warsztaty dla młodzieży w wieku 12–15 lat rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (inteligencja emocjonalna).

Warsztaty Fundacji EmocJa w Lublinie oragnizowane w szkołach i przedszkolach

Grupy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży

Elementy pracy psychoterapeutycznej połączone z warsztatami wspierania rozwoju kompetencji emocjonalno-społecznych.

Zapraszamy do Pracowni EmocJa w Lublinie na Juranda 7

Przyjazne i przestronne wnętrza sprzyjają dobrej atmosferze podczas zajęć. Pracownia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego wąwozu, gdzie często wychodzimy z grupami w celu kreatywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.