Tu fika plastyka

Plastyka fika, bo sztuka, jak żadna inna z dziedzin, daje nam taką wolność emocjonalną w tworzeniu.

Tu fika plastyka

Plastyka fika, bo sztuka, jak żadna inna z dziedzin, daje nam taką wolność emocjonalną w tworzeniu. Kontakt z nią ułatwia rozumienie świata, rozwija kreatywność, wyobraźnię i myślenie przestrzenne. Zanim zaczniemy w niej zupełnie poważnie uczestniczyć, dobrze jest najpierw z radością pofikać. Ona koi, redukuje stres, odpręża, wtedy dokonujemy postępu, rozwijamy inteligencję emocjonalną i nieszablonowe myślenie (co daje nieszablonowe rozwiązania i odwagę w innych dziedzinach).

My, dorośli wchodzimy bardziej świadomie w rejony plastyki, u dzieci mądra zabawa uczy.

Kate Bauer

Zapraszamy na warsztaty Tu Fika Plastyka w Pracowni Fundacji EmocJa, ul. Juranda 7 w Lublinie.

Tu Fika Plastyka warsztaty w Fundacji Emocja w Lublinie