Zimowe natchnienie – sztuka tworzenia szczęśliwego życia

Zapraszamy na warszaty dla kobiet do Pracowni EmocJa w Lublinie, w sobotę, 29 stycznia. W programie: motywacja w życiu, Mapa Marzeń, praca z ciałem.

Zapraszamy na spotkanie we wspaniałym kobiecym kręgu, gdzie energia, która płynie z każdej z nas pomnaża się i wraca do nas ze wzmocnioną siłą.

29 stycznia (sobota) godz. 10:00 – 18:00, Pracownia EmocJa, ul. Juranda 7, Lublin

Program:

• Motywacja w życiu – jak osiągać postawione cele i jak się motywować? – wykład i warsztat. Dowiecie się co to  jest motywacja wewnętrzna i zewnętrzna? Jak formułować cele wg. ośmiu  kryteriów Roberta Diltsa.
  • Mapa Marzeń – sztuka tworzenia szczęśliwej przyszłości, siła obrazu jako wynik spontanicznej ekspresji twórczej.
  • Praca z ciałem – praktykowanie bycia obecnym  w swoim ciele oraz obserwacja pojawiających się doznań, emocji i uczuć. Dokładnie tam, gdzie znajduje się Twoje ciało, gdzie Ty jesteś jest właśnie aktualny moment. Będziemy poszukiwać odpowiedzi płynącej z ciała: Czy postawione cele są moim celami? Czy realizuję swoje cele czy cele innych?

CENA PROMOCYJNA 360 zł (wpłata zadatku 150 zł do 15 stycznia gwarantuje udział w warsztacie)
Po 15 stycznia opłata za warsztat 450 zł.

W cenie:
Bufet kawowy z domowymi wypiekami oraz wspólna biesiada przy włoskiej pizzy (przerwa obiadowa).

Prowadzące:
Agata Lamch oraz Anna Zmysłowska