Zimowe warsztaty z Fundacją EmocJa

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 12 lat na kreatywne spędzenie czasu w dniach 27- 30 grudnia w godz. 7:30- 16.00.

Zimowe warsztaty z Fundacją EmocJa

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 12 lat na kreatywne spędzenie czasu w dniach 27- 30 grudnia w godz. 7:30- 16.00.

W programie:

• codzienne warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną , ćwiczenia koncentracji mindfulness i trening pamięci,
  • wyjście do kina,
  • spotkanie ze sztuką, które poprowadzi artystka- plastyk pani Katarzyny Bauer,
  • stworzenie własnej przytulanki
  • aktywności rozwijające kreatywność ( czytanie, układanie historii, budowanie, nawlekanie, eksperymenty, zagadki),
  • warsztaty sportowe oparte na współpracy ( zabawy i gry zespołowe, tor przeszkód)
  • zabawy na świeżym powietrzu, dużo śmiechu i czas na nicnierobienie;)

Dzięki naszym warsztatom dziecko:

• Wzmocni kompetencje emocjonalno-społeczne (KES)
  • Pozna sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami
  • Pogłębi samoświadomość

Warsztaty odbywać się będą w idei bliskościowej w poszanowaniu granic i potrzeb dziecka.
Prowadzące: wykwalifikowane, doświadczone trenerki Fundacji EmocJa – więcej o trenerkach w zakładce O nas.

Miejsce: Pracownia Emocja ul. Juranda 7, Lublin.
Informacje i zapisy: t. 504 092-289, e. biuro@fundacjaemocja.pl

Warsztaty odbywają się w dniach:
27 grudnia (wtorek) dzień kreatywności, eksperymentów i zagadek
28 grudnia (środa) kino
29 grudnia (czwartek) warsztaty sportowe
30 grudnia (piątek) spotkanie ze sztuką, tworzenie przytulaków

Koszt 150 zł za dzień (w tym drugie śniadanie, obiad, woda). W pakiecie całościowym od wtorku do piątku 500 zł z wyżywieniem/.

Warsztaty dla dzieci w grudniu 2022 w Lublinie