Warsztaty „Mam prawo do złości i do radości”

Warsztaty dla dzieci i młodzieży, realizowane są w szkołach i dedykowane są zespołom klasowym.

Warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną oraz poszerzające samoświadomość, która jest kluczem do budowania poczucia własnej wartości.

Na warsztatach dzieci poznają czym są emocje, jaka jest ich informacja oraz jakie są ich komponenty. Dowiedzą się jakie są sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz stresem. Poznają jaka jest korelacja emocji z mózgiem i ciałem oraz jak wielkie znaczenie, dla naszego zdrowia ma akceptacja wszystkich emocji. Warsztaty zawierają elementy mindfulness, dzięki czemu uczestnicy wzmacniają koncentrację, uczą się uważnej obecności w Tu i Teraz oraz uczą się obserwować swoje emocje i odczucia płynące z ciała.

Wszystko po to, aby nasze dzieci i młodzież wiodły szczęśliwe i zdrowe emocjonalnie życie.

Warsztaty pogłębiają integrację zespołów klasowych poprzez włączenie do warsztatów elementów dramy, metafory i pracy z obrazem, które aktywizują również pracę prawej półkuli.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko lub zespół klasowy wziął udział w warsztatach, napisz do nas lub zadzwoń. Nasza trenerka przyjedzie do twojej placówki i przeprowadzi warsztaty.

Przeczytaj informacje o najbliższych terminach i zapisach na warsztaty z cyklu „Mam prawo do złości i do radości”.