Warsztaty dla kobiet z Fundacją EmocJa

Od 2020, kilka razy w roku organizujemy cykliczne coachingowe warsztaty dla kobiet. Są to tematyczne spotkania (całodzienne lub dwudniowe), podczas których otwieramy się na życiowy przepływ i uwalniamy blokady życiowe.

Z łagodnością dotykamy nieuświadomionych emocji, których odkrycie jest kluczem do zmiany oraz poprawy jakości życia. Integrujemy, transformujemy i z miłością witamy wszystko to, co ujrzy światło naszej świadomości.

Wszystko w atmosferze spokoju i kobiecego ciepła.

Poszukujemy własnej mocy, kontaktu ze sobą.

Dokładnie tam, gdzie znajduje się Twoje ciało, gdzie jesteś Ty, jest właśnie aktualny moment.

Twoje ciało jest domem dla twoich historii, myśli, emocji wyczuwa je, zanim Twój umysł je rozpozna.

Obserwujemy pojawiające się w nas odczucia z akceptacją i ciekawością początkującego. Daje nam to wgląd w nasze emocje, pozwala na znalezienie ich w naszym ciele, pokazuje blokady i napięcia , które są dla nas informacją o tym, co mamy do przepracowania i uwolnienia.

Dostrajanie się do swojego ciała jest zatem bardzo ważne, poszerza bowiem samoświadomość, oczyszcza umysł i ułatwia podejmowanie decyzji.

Warsztaty prowadzą

Anna Zmysłowska i Agata Lamch

Anna Zmysłowska

Prezes Fundacji EmocJa
Specjalistka od transformacji emocji i transformacji rodzin

Z wykształcenia mgr socjologii, coach ICI (International Association of Coaching Institutes), w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Ukończyła trening MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), jest nauczycielem uważności AMdM dla młodzieży na licencji Akademii Mindfulness Michaela Sandersona Sandersona, praktykiem Metody Kids” Skills – „Dam Radę!” oraz „Jestem z ciebie dumny!” – opartej na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Jest trenerem TUS (Treningu Umiejętności Społecznych) oraz TZA (Treningu Zastępowania Agresji). Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą pomagając im rozwijać kompetencje emocjonalno-społeczne poprzez prowadzenie warsztatów grupowych jak i pracę indywidualną. Prowadzi również warsztaty dla rodziców i opiekunów- “Szkoła Uczuć”, której jest współtwórczynią i realizatorką oraz szkoleniowe rady pedagogiczne dla nauczycieli. Specjalizuje się w pracy z kryzysami, trudnościami emocjonalnymi i społecznymi u dzieci i młodzieży oraz u osób dorosłych. Od 2017 jest prezesem Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej EmocJa, której misją jest rozwijanie samoświadomości, nauka rozpoznawania potrzeb, wartości i akceptacji emocji przez ludzi w każdym wieku.

Agata Lamch

Wiceprezes, trener Fundacji, nauczyciel Nieszkoły
Moja praca to wielka pasja, która przynosi mi radość i satysfakcję.

W Fundacji EmocJa prowadzi szkolenia i warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (rodziców, nauczycieli, kobiet). Prowadzi konsultacje rodzicielskie oraz procesy coachingowe. Z wykształcenia jest coachem (stacjonarne Studia Podyplomowe na kierunku Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie akredytowane przez Izbę Coachingu 2021 r. – 2023 r. ) oraz trenerem rozwoju osobistego (roczna szkoła trenerów organizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie 2014- 2015.) Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie i uzyskała tytuł magistra filologii polskiej w 2000 r. Przez 20 lat pracowała w szkole jako nauczyciel i wychowawca klasy ( nauczyciel dyplomowany od 2010 r. ). Przez wiele lat była Mentorem w Nauczycielskiej Akademii Internetowej CEO szkoliła nauczycieli szerząc ideę oceniania kształtującego oraz wprowadzając innowacyjne nauczanie. Obecnie jest nauczycielem w NIESZKOLE- placówce edukacyjnej prowadzonej przez Fundację RŚE EmocJa w Lublinie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz pracy z dziećmi i rodzicami między innymi: Ocenianie wspierające rozwój ucznia, Praca z uczniem z deficytami uwagi, Praca z dzieckiem z ADHD, Praca z dzieckiem autystycznym, Praca z dzieckiem z Zespołem Aspergera, Trudne zachowania ucznia, Współpraca z rodzicem dziecka, Kursy pisania kreatywnego- 3 stopnie, Działania artystyczne, Arteterapia, Mediacje.

Przeczytaj informacje o najbliższych terminach i zapisach na warsztaty dla kobiet.