Półkolonie i ferie

Od wielu lat zajmujemy się organizacją czasu wolnego dla dzieci. Nasze warsztaty letnie i zimowe cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ zapewniamy domową atmosferę, piękną przestrzeń i niewielkie grupy.

W programie warsztatów znajdują się codzienne zajęcia rozwijające inteligencję emocjonalną, ćwiczenia koncentracji mindfulness i trening pamięci.

Zapewniamy atrakcyjne wyjścia i wycieczki, zajęcia sportowe, prace plastyczno-techniczne oraz aktywności rozwijające kreatywność. Jest również czas na swobodną zabawę, czytanie i nicnierobienie.

Zgodnie z zasadą, iż nie ma złej pogody na wychodzenie na dwór, potrzebne jest tylko odpowiednie ubranie – dużo czasu spędzamy poza pracownią w okolicznym wąwozie lub w okresie letnim, w Zielonej Dolinie.

Warsztaty odbywają się w idei bliskościowej w poszanowaniu granic i potrzeb dziecka.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowane trenerki fundacji.

Przeczytaj o minionych i zbliżających się terminach połkolonii letnich lub ferii zimowych z Fundacją EmocJa.