Warsztaty w Pracowni EmocJa Nastolatek na Tak

„Nastolatek na Tak” to warsztaty dla młodzieży w wieku 12–15 lat rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (inteligencja emocjonalna).

Dojrzewanie to czas nieustannych zmian.

Na spotkaniach młodzież poznaje czym są emocje i jaka jest ich informacja. Dowiaduje się jakie są sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, jak je wyrażać w sposób akceptowalny społecznie, ale tak, aby jednocześnie nie blokować ich w ciele. Poznaje jaka jest korelacja emocji z mózgiem i ciałem oraz zdobywa wiedzę na temat okresu adolescencji.

Na naszych warsztatach młodzież uczy się rozpoznawać swoje potrzeby, komunikować się w poszanowaniu granic swoich i innych.

Uczestnicy uczą się odnajdować w grupie, oswajają swoje lęki, budują poczucie sprawczości i pewności siebie. Warsztaty zawierają elementy arteterapii oraz pracę z metaforą. Wszystko po to, aby młodzież wiodła szczęśliwe i zdrowe emocjonalnie życie oraz wzmacniała poczucie sprawozdawczości i pewności siebie.

Dla kogo? Dla młodzieży, która :

• chce rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i poszerzać samoświadomość
  • chce poznać sposoby radzenia sobie z emocjami i stresem
  • ma trudności z odnajdowaniem się w grupie
  • ma trudności z komunikowaniem swoich granic
  • ma trudności z komunikowaniem swoich potrzeb
  • chce rozwijać poczucie sprawczości i pewności siebie
  • chce rozwijać swoją kreatywność

Warsztaty odbywają się w cyklu cotygodniowym, popołudniowym i trwają 1h raz w tygodniu od września do czerwca. Zapewniamy małe grupy do 12 osób.

Przeczytaj informacje o najbliższych terminach i zapisach na warsztaty z cyklu „Nastolatek na Tak”.

Warsztaty odbywają się w Pracowni EmocJa ul. Juranda 7 w Lublinie