Wycieczki dla dzieci do Zielonej Doliny

Zapraszamy dzieci na spędzenia przedpołudnia w otoczeniu lasu, w kontakcie z przyrodą oraz samym sobą na wsi w Majdanie Mętowskim.

Jest to oferta Fundacji EmocJa dedykowana zespołom klasowym.

Do dyspozycji klimatyczny domek (w razie niepogody). Dojazd na koszt własny. Pobyt na miejscu od 9.00 – 14.30.

Cel wycieczki: rozwijanie kompetencji emocjonalnych i społecznych KES, budowanie postaw ekologicznych i prozdrowotnych.

W programie:

• karty emocji lub metafor
  • leśna ścieżka edukacyjna dla młodszych dzieci ( lub podchody dla starszych klas)
  • ognisko i pieczenie kiełbasek
  • swobodne zabawy integracyjne
  • kącik sensoryczny i plastyczny

Wszystko w radosnej atmosferze, w poszanowaniu potrzeb i granic drugiego człowieka.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko lub zespół klasowy wziął udział w wycieczce, napisz do nas lub zadzwoń do nas.

Z uwagi na ograniczoną liczbę terminów (maj, czerwiec, wrzesień), prosimy o wcześniejsze rezerwacje na poniższy telefon lub mail: