Energia Nieuświadomionych Emocji – warsztat dla kobiet

Czujesz, że przyszedł czas, aby zrobić coś dla siebie? Zapraszamy!

ENERGIA NIEUŚWIADOMIONYCH EMOCJI – WARSZTAT DLA KOBIET

Zapraszamy wszystkie kobiety na warsztat poszerzający samoświadomość, otwierający życiowy przepływ i uwalniający blokady życiowe.

Czujesz, że przyszedł czas, aby zrobić coś dla siebie?

Może jesteś przepracowana, zmęczona, a może wręcz przeciwnie znudzona i zniechęcona do działania?

Chciałabyś z lekkością osiągać postawione sobie cele, jednak czujesz wewnętrzny  ciężar i brak Ci motywacji?  Może czujesz, że coś blokuje Cię od świadomego życia i poczucia szczęśliwości?

JEŚLI TAK, TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE.

ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNE SPOTKANIE W KOBIECYM KRĘGU 20.08.2023r.

Na naszym spotkaniu, w otoczeniu orzeźwiającej zieleni lasu, będziemy z łagodnością dotykać nieuświadomionych emocji, których odkrycie jest  kluczem do zmiany, poczucia przepływu oraz poprawy jakości życia.  Nie będziemy niczego wyrzucać,  ani od niczego się odcinać, będziemy natomiast integrować, transformować i z miłością witać wszystko to, co ujrzy światło naszej świadomości. Wszystko w atmosferze spokoju i kobiecego ciepła.

Program:

• SAMOŚWIADOMOŚĆ . Wspólnie będziemy poszukiwać własnej mocy, kontaktu ze sobą. Zastanowimy się czy jesteśmy złapani w sidła emocji i co możemy zrobić w ramach własnej mocy. Będziemy się spotykać z nieuświadomionymi emocjami, czule je dotykać, otaczać miłością i uwagą. Nieuświadomione emocje często blokują nas od poczucia lekkości, szczęśliwości i spełnienia. Zablokowane, uwięzione w naszym ciele, często w wieku, kiedy byliśmy dziećmi a nawet jeszcze wcześniej, zaburzają przepływ życiowej energii. Wspólnie będziemy te zastoje transformować, witać, oswajać. poprzez świadomość mocy słów i obserwację doznań płynących z ciała.
  • BODY FOCUS. Będziemy obserwować pojawiające się w nas odczucia  z akceptacją i ciekawością początkującego. Da nam to wgląd w nasze emocje, pozwoli na znalezienie ich w naszym ciele, pokaże blokady i napięcia , które są dla nas informacją o tym, co mamy do przepracowania i uwolnienia.
  • UWALNIANIE EMOCJI W RUCHU. Będziemy praktykować obecność w swoim ciele oraz obserwować pojawiające się doznania, emocje i uczucia. Dokładnie tam, gdzie znajduje się Twoje ciało, gdzie jesteś Ty, jest właśnie aktualny moment. Twoje ciało jest domem dla Twoich historii, myśli, emocji wyczuwa je, zanim Twój umysł je rozpozna. Dostrajanie się do swojego ciała jest zatem bardzo ważne, poszerza bowiem samoświadomość, oczyszcza umysł i ułatwia podejmowanie decyzji.
  • UZIEMIANIE. Będziemy stąpać boso po trawie, dotykać drzew , zanurzać się w śpiewie ptaków. Oddawać ziemi to, co nam nie służy i czerpać z niej to, czego dokładnie teraz potrzebujemy. Wszystko po to, by zrobić miejsce na przepływ.

Miejsce: Zielona Dolina,

Majdan Mętowski, 20- 388 Lublin.

Termin: 20 sierpnia 2023 (niedziela) godz. 9.30 – 15.00

Zapisy: tel. 504  092 289, mail  biuro@fundacjaemocja.pl

Inwestycja 270 zł ( zapewniamy bufet kawowy z oraz lunch). O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc: 14.

Prowadzące: Anna Zmysłowska i Agata Lamch

Anna Zmysłowska

Fundatorka, założycielka, prezes Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej EmocJa. Z wykształcenia socjolog, coache ICI (International Association of Coaching Institutes), psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Ukończyła trening MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction).  Jest nauczycielem  uważności AMdM dla młodzieży na licencji Akademii Mindfulness Michaela Sandersona Sandersona, praktykiem Metody Kids” Skills – „Dam Radę!”,  „Jestem z ciebie dumny!” – metody opartej na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz praktykiem Soul Body Fusion. Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą pomagając im rozwijać kompetencje emocjonalno- społeczne poprzez prowadzenie warsztatów grupowych jak spotkania  indywidualne. Ma na koncie wiele godzin pracy coachingowej z kobietami, dzięki czemu była świadkiem wielu transformujących procesów.  Prowadzi warsztaty dla rodziców i opiekunów- “Szkoła Uczuć”,  konsultacje oraz procesy coachingowe.  Specjalizuje się w pracy z kryzysami, trudnościami emocjonalnymi i społecznymi u dzieci i młodzieży oraz u osób dorosłych.

Agata Lamch

Pomaga ludziom odnaleźć spokój , harmonię oraz zagubioną po drodze radość. Kocha życie, wierzy w nieograniczone możliwości tkwiące w każdym człowieku oraz w siłę słowa.

Pochodzi od życia holistycznie, tak też uczy, działa i żyje. Pasjonatka arteterapii.  Specjalizuje się w pracy z ograniczającymi przekonaniami, które często są przyczyną niepowodzeń oraz trudności. Z wykształcenia  coach (stacjonarne  Studia Podyplomowe na kierunku Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie akredytowane przez Izbę Coachingu 2021 r. – 2023 r. ) oraz trener rozwoju osobistego (roczna szkoła trenerów organizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie 2014- 2015, po kursie i praktykach  Soul Body Fusion. Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie i uzyskała tytuł magistra filologii polskiej w 2000 r.