Zimowe natchnienie – warsztat dla kobiet

Podczas warsztatu będziesz projektować swoją wymarzoną przyszłości oraz odkrywać moc płynącą z własnego wnętrza...

ZIMOWE NATCHNIENIE – warsztat dla kobiet

Odkrywanie obszarów do transformacji przepływu
Mapy marzeń
Praca z wizją

Wypełnij świat Twojego serca, umysłu i duszy tak, aby Twoja własna prawda mogła rozkwitnąć. Wszystko jest w Twoich rękach.

Na naszym warsztacie będziesz projektować swoją wymarzoną przyszłości oraz odkrywać moc płynącą z własnego wnętrza. Będziesz poszukiwać obszarów Twojego życia, które wymagają największego zaopiekowania, otulenia, by poczuć pełnię i lekkość. We wzmacniającym kobiecym kręgu będziesz urealniać swoje marzenia i tworzyć wspierającą, indywidualną afirmację na ten nachodzący rok.

Stworzysz własną mapę marzeń, która będzie odzwierciedleniem najgłębszych pragnień Twojej duszy. Pomogą Ci w tym ćwiczenia coachingowe, praca z ciałem i prowadzona medytacja, które wzmocnią wymarzoną wizję. W bezpiecznej atmosferze kobiecego kręgu, w którym energia płynąca z każdej z nas pomnaża się i wraca ze wzmocnioną siłą, z miłością do siebie zrobisz pierwszy krok do wielkich zmian.

Program:

• Poszukiwanie obszarów życia proszących o uwagę – zgłębisz każdą strefę Twojego życia i zauważysz jakie jakości w każdej z nich wybrzmiewają.
  • Transformacja blokad – poprzez świadomość mocy słów i obserwację doznań płynących z ciała zaprojektujesz swoją przyszłość.
  • Okrycie wspierającej afirmacji – zakotwiczysz pragnienia w słowie.
  • Mapa Marzeń – stworzysz swoją wymarzoną przyszłość w ekspresji twórczej.
  • Praca z ciałem – będziesz praktykować bycie obecną w swoim ciele oraz obserwować pojawiające się doznania i emocje. Dokładnie tam, gdzie znajduje się Twoje ciało, gdzie Ty jesteś, jest właśnie aktualny moment. Będziesz poszukiwać odpowiedzi płynących z ciała. Odpowiedzi na to, czy wykreowana wizja siebie, stworzona afirmacja wzmacnia, wspiera i otwiera Cię na dobrostan.

Miejsce: Pracownia Emocja, ul Juranda 7, Lublin. Termin: 5 luty 2023 (niedziela) godz. 10.00 – 17.30

Zapisy: tel. 504  092 289, mail  biuro@fundacjaemocja.pl

Inwestycja 500 zł (w cenie bufet kawowy z domowymi wypiekami oraz lunch). O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku w wysokości 150 zł.

Prowadzące: Anna Zmysłowska i Agata Lamch

Anna Zmysłowska

Prezes Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej EmocJa, socjolog , coach ICI (International Association of Coaching Institutes). Absolwentka treningu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), nauczyciel uważności AMdM dla młodzieży na licencji Akademii Mindfulness Michaela Sandersona Sandersona, praktyk Metody Kids” Skills – „Dam Radę!” , „Jestem z ciebie dumny!” – opartej na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Na co dzień zarządza Fundacją w stylu odważnego, nowoczesnego przywództwa. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Ma na koncie wiele godzin pracy coachingowej z kobietami, ze szczególnym uwzględnieniem nieuświadomionych emocji.

Agata Lamch

Nauczyciel dyplomowany, Mentor w Nauczycielskiej Akademii Internetowej CEO. Absolwentka rocznej szkoły trenerów organizowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, słuchaczka akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie.
Przeprowadziła liczne szkolenia i warsztaty dla grup zorganizowanych z zakresu samorozwoju i inteligencji emocjonalnej. Na co dzień pracuje z dziećmi i dorosłymi jako trener rozwoju kompetencji emocjonalno-społecznych w Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej EmocJa. Współtwórczyni i wiceprezes fundacji EmocJa.